لیست بهترین سایت های تورنت عمومی

لیست بهترین سایت های تورنت عمومی

برای استفاده بهتر از محتویات تورنت و فایل هایی که منتشر میشوند نیاز به شناخت وب سایت هایی هستید که این فایل ها و محتویات رو منتشر میکنند ، البته گشتن در اینترنت و تست کردن هر کدام از این سایت ها کاری مشکل به نظر میرسد ، ولی ما در اینجا لیست بهترین سایت های تورنت عمومی معتبر و تست شده از نطر کارایی و محتویات بروز براتون آماده کردیم که میتونید از اونها به راحتی اسفاده کنید و فایل های آنها را توسط پلن های ما مستقیم و دانلود نمایید.

لیست 5 سایت معتبر و بروز تورنت عمومی

1- The Pirate Bay – بهترین سایت تورنت در تمام دوران ها

یکی از قدیمیترین و غنی ترین سایت های حال حاظر در رده سایت های ترکر های عمومی میباشد ، بعضا حتی از نظر محتوا پا به پای ترکر های خصوصی مثل IPT می باشد.

The Pirate Bay

2- Kickass Torrents

یکی دیگر از سایت های تورنت در ترکر های عمومی KAT میباشد ، این سایت برای مدتی تعطیل شد ولی بعضی ازکارمندان ان دور هم جمع شدند تا این سایت محبوب رو دوباره سر پا کنند و به دوران طلایی آن برگردانند.

 Kickass Torrents

3. RARBG – وب سایتی با محتویات بروز

سایات RARBG سایتی با ترکر های بروز و دارای سرعت مناسب و کاربرانی با سیدبکس های پرسرعت میباشد که برای سید دادن برای تورنت ها که کاربران بتوانند با سرعت مناسبی تورنت ها رو دانلود کنند مناسب می باشد.

این سایت دارای محتویات به روز با ریلیز های متفاوت از فایل های مختلف می باشد که از محبوبیتی خاصی برخوردارمی باشد.

RARBG

آدرس Mirror برای این سایت : https://rarbgproxied.org/index80.php

4. YTS – ریلیز های کم حجم

اگر دنبال به روز ترین فیلم ها با ریلیز کم حجم و کیفیت مطلوب میکرید ، این سایت بهترین گزینه می باشد.

 YTS

3. 1337x – گزینه ای مناسب برای فیلم و سریال

یکی دیگر از سایت های معتیر تورنت و گربازید این سایت میباشد که هر روز به تعداد محتوبات تورنت و سرعت سیدرهاش افزوده میشه

1337x

لیست بهترین سایت های تورنت عمومی ر وملاحضه کردید ، ضمنا قابل ذکر می باشد تمامی این سایت هایی که گفته شد در لیست موتور های جستجوگر پلن های سیدباز موجوده ، یعنی شما تو پلنتون میتونید به صورت مستقیم فایل هارو همزمان در تمامی این سایت ها یا حتی جداگانه جستجو و دانلود نمایید.

برچسب‌ها:, , , , ,